pondělí 1. ledna 2018

Vánoce, Silvestr.. 1/1/2018

Pěkný večer,
k psaní jsem se dohrabala až teď. Potřebuju nějak shrnout Vánoce a Silvestr. Nebude to moc zajímavé povídání. Na Vánoce jsem byla u rodičů, s přítelem jsme ty Vánoce nechtěli nějak hrotit, protože moje rodiče chtěli, abych byla doma.. a jeho rodiče zase aby byl doma on, takže jsme si dárky dali dřív. Tentokrát jsme ani nezdobili stromeček. No od Dandy jsem dostala úžasné dárky, koupil mi kulmu, o které jsem věděla, potom pěnu z Lush, voňavku která mu nevoní :DD.. a pak sadou od Braun, kterou mě naprosto překvapil a vůbec jsem to nečekala. Oficiální Štědrý den jsem tedy trávila s mámou, tátou a ségrou. Moc jsme si to užili, nikdo se s nikým nehádal. Dárky opět úžasné.. dostala jsem hodně poukázek, nějakou tu kosmetiku.. a úžasné povlečení. To máme s Danem dohromady. Myslím, že z něj mám asi největší radost, hah stárnu. Potom jsme se ségrou pod stromkem ještě našly Monopoly - Hra o trůny. No co si budeme povídat, strávili jsme u toho celá rodina dost času.
Silvestr jsem opět trávila u rodičů a tentokrát i s Dandou. Nikdo z nás na ten Silvestr moc není, takže jsme udělali jednohubky, hráli jsme Monopoly (já snad nikdy nevyhraju), o půlnoci jsme si připili a šli spát.
Dnešek byl ve znamení odpočinku, Daneček odjel, já zůstala u rodičů.. a pojedu za ním někdy v týdnu. Teď už se chystám do postele. Snad se mi podaří brzo usnout!
Žádné komentáře:

Okomentovat