středa 29. listopadu 2017

29/11/2017 Středa...

Pěkný večer Vám všem.. nebo spíš odpoledne?
Venku už je tma, já sedím u stolu, udělala jsem si kávu, po delší době. Jinak ji moc nepiju, ale dneska to byla nutnost, protože jsem nějak unavená a to ani nemám z čeho.

Mám tady zapálenou svíčku od ségry - je to yankee candle.. už nevím název, ale voní opravdu hodně, takže ji pak musím zase sfouknout. Ono v té malé místnosti na koleji to není nic příjemného. A ještě musím napsat že ji mám v sáňkách .. svícen od taťky. 
Abych nějak zrekapitulovala víkend - jak už jsem psala, byla jsem doma, slavili jsme. Dostala jsem pěkné dárky, no a v neděli jsem zase jela do školy. 
Včera za mnou přijel přítel, po dlouuuuuuuuhé době tu byl za mnou. Takže jsme si zašli vč na oběd do menzy, potom jsem se šli podívat na náměstí na stromek, betlém a trhy. No co Vám budu povídat, já jsem na tohle úchylná. Navíc tam byl oslík, poník, ovce a kozy. No kdo z toho má druhé Vánoce? Malé děti a já :D. Potom jsme se jen dívali na filmy. Dnes jsme se pěkně vyspali, dali si oběd.. pak jsme se šli podívat po obchodech. Byla jsem pro něj vyzvednout dárek, no samozřejmě musel jít se mnou a stále se ptal co to je :D. 
Teď se dívám na Policii v akci.. to je zase jednou blbost. 
Žádné komentáře:

Okomentovat