úterý 12. září 2017

Úterý

Pěkné úterní odpoledne všem!
Už se nacházím zase v Praze, přijela jsem včera kolem 18h. Večer jsme šli do kina na "TO", bohužel jsem byla zklamaná. Vůbec jsem se nebála, příběh byl takový.. no. Prostě mi to přišlo jako pohádka. Asi si řeknete, že jsem náročná, ale já jsem prostě milovník hororů a chci se pořádně bát. Ale poslední dobou se mi to u těch nových hororů moc nedaří. Annabelle 2 se mi líbila o dost víc. 
Film který jsem viděla v pondělí dopoledne - Případ Sloane byl skvělý. Takže pokud nevíte jaký film si pustit, tak hurá do toho!
Filmy máme za sebou a teď Vám můžu napsat co jsem dělala dnes. Byli jsme shánět zelenou kravatu. Čekala jsem, že to bude hrozné... že budeme lítat po Praze a nic neseženeme, ale naštěstí jsme ve 4. obchodě kravatu objevili. 
Potom jsme se šli podívat po ostatních obchodech.. nic moc mě teda nezaujalo. Akorát v tescu - F&F měli dokonalá pyžama. Nakonec jsem si koupila jen obyčejné černé kalhoty. Pak následovala pošta, kde jsem si byla vyzvednout boty. 
Teď už jsme doma, zapálila jsem svíčky, koukám na televizi a večer mi jde Ordinace(jak říká mamina, jsem jak důchodce.. Ordinace, Ulice, Prostřeno.. to je moje).
Fotky jsou škaredé, protože je hrozně šero. Pardon.

yankee svíčky, krotila jsem se a vánoční jsem zatím nekupovala :D

nové boty
Žádné komentáře:

Okomentovat